Teslimat Koşulları
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3(Üç) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Petlera merkezine olan uzaklığına göre de kargo şirketi 10(On) iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Satın almış olduğunuz ürünlerinizi her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedeflemekteyiz. Ancak beklenmeyen faktörlerin gecikmeye sebep olması durumunda teslimatlarda bir takım aksamaların yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz.

Kargo şirketinden kaynaklı aksamalardan şirketimizin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından PETLERA garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Petlera.com.tr online alışveriş sitesi olup site, aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.